szkolenie w wersji video

NOWATORSKIE LEKCJE WF-U II

SAMOOBRONA & PILATES & FITBALL & TAE BO

szkolenie obejmuje

nagrania instruktażowe, prezentacje technik, propozycje treningów

I. BLOK ELEMENTY SAMOOBRONY

43 clipy video | Czas trwania: 1:35:27

Dzięki prezentowanym ćwiczeniom nauczysz się podstawowych technik i będziesz w stanie metodycznie nauczyć ich swoich uczniów, nawet jeśli wcześniej nie miałeś/aś do czynienia z samoobroną. Zdobędziesz gotowe zestawy ćwiczeń do zastosowania podczas głównej części lekcji oraz na rozgrzewce i na zakończenie lekcji.

WYKAZ ĆWICZEŃ

II. BLOK FITNESS.TAE BO

12 clipów video | Czas trwania: 27:27

Pokażemy jak przeprowadzić pomysłową rozgrzewkę w stylu TAE BO przed ćwiczeniami na piłkach Body Ball - w ten sposób twoja lekcja będzie atrakcyjna dla uczniów i uczennic również w przypadku łączonych klas.

WYKAZ ĆWICZEŃ

III. BLOK FITNESS.BODY BALL

8 clipów video | Czas trwania: 22:38

W tej części dowiesz się jak przeprowadzić ciekawe lekcje wf z piłkami Body Ball i jak dopasować rozmiar piłki do wieku i możliwości ucznia. Pokażemy jak ćwiczyć daną partię ciała - wyposażysz się w bogaty zestaw ćwiczeń tak aby Twoja lekcja wyróżniała się od codziennej rutyny.

WYKAZ ĆWICZEŃ

IV. BLOK FITNESS.PILATES

16 clipów video | Czas trwania: 56:39

Dzięki pokazanym ćwiczeniom przy użyciu piłki fitball przeprowadzisz atrakcyjne zajęcia wf z elementami pilates używając standardowych piłek do siatkówki, czy ręcznej. Poznasz ćwiczenia podstawowe oraz ich modyfikacje i dostosujesz trening do poziomu każdego ucznia.

WYKAZ ĆWICZEŃ